istanbulterastente.com

https://istanbulterastente.com/

teras kapatma

Güzel evinizi ya da iş yerinizi çok daha kullanışlı ve şık bir duruma getirmek için size muazzam bir teklifimiz olacak. Teras kapatmaişlemleriniz için güven duyacağınız sektörün lider firmalarından olan istanbulterastente.comadresimizden en uygun teklifi alabilirsiniz.Başlıca ürün gruplarımız içerisinde Çatı katı teras kapatma, Dubleks teras kapatma, yarı camlı teras kapatma,veranda kış bahçesi,standart pergola,Mafsallı tente, raylı tente,otomatik tente ve katlanır cam balkon hizmetlerimizle %100 memnuniyet duyacağınız hizmetlerimizle çalışmalarınız teslim edilmektedir. Aldığınız tüm ürünlerde resmi garanti şartları tarafımızdan sağlanarak iş öncesinde uygun arge projelendirmelerimizle teslimat sağlanmaktadır.

Tek tip aynı model ürün yapmıyoruz. Alana ve ölçüye uygun, bina yapısına uygun, estetik ve kullanışlı imalatı yapıyoruz. Uygulama için bir çok farklı malzeme türünde kullanım yapılabilmektedir. temperli camlar, giyotin cam modelleri, katlanır ve sürgülü açılır sistemler, cam tavan, pvc kaplama, profil kaplama, ahşap tarz ürünler gibi bir çok çeşit ile sizlere teras kapatma modelleri sunuyoruz.

Kendi hayalinizde belirlediğiniz bir tasarım ve model varsa dilerseniz tamamen onu yapabilir, mimarlarımızla geliştirebilir yada tamamen tasarımı ve seçimi ekibimize bırakabilirsiniz. Siz ve sevdiklerinizle uzun yıllar kulanacağınız en güzel görselliğe sahip alanları projelendiriyoruz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir