Denizde havuzda kilo verdiren hareketler hızlı kilo vermek için etkiyi arttırın!

Kadınca 27 Temmuz 2018 - 11:46 73 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Denizde havuzda kilo verdiren hareketler hızlı kilo vermek için etkiyi arttırın!

Denizde ve havuzda kilo verdiren hareketler nelerdir? Hangi egzersiz suda kilo verdirir? Tüm yıl boyunca çeşitli streslerden ve yoğun koşturmadan kendinize vakit ayırıp aylar öncesinden planladığınız tatilde denize ve havuza girerek yorgunluğunuzu geride bırakmak istiyorsunuz. Öyleyse bizden size bir altın öneri! Suda hem eğlenceli vakit geçirip hem de fazalıklarınızdan kurtulabilirsiniz! İdealinizdeki kiloya ulaşmak için elmaelma.com olarak bir araya getirdiğimiz alternatif olan kilolarınızdan kurtulmaya yardımcı olacak harektleri uygulayabilirsiniz. İşte o egzersizler…

KOLLARINIZA ŞEKİL KAZANDIRIN!

İki ayağınızı yere basın ve sırtınızın dik olmasına özen gösterin. Ellerinizi omuzlarınıza dirsekleriniz açık olacak şekilde yerleştirin. Bir aşağı bir yukarı hareket ettirin. Ardından, biraz eğilerek sol kolunuzu sağ bacak dirseğinize yaklaştırın ve bu hareketi birkaç kez tekrarlayın. Bunu yaparken derin nefes alıp vermeye dikkat edin.

KARIN İÇİN…

Omuzunuz da içeride olacak şekilde suyun içine girin. Ellerinizi ve kollarınızı öne doğru yatay şekilde uzatın. Şimdi de bir aşağı, bir yukarı hareket ettirin. Daha sonra ellerinizi karnınıza doğru birleştirerek ileri geri hareketlerle basınç uygulayın. Karın bölgenize uyguladığınız bu basınç sayesinde fazla yağlarınızdan kurtulabileceksiniz.

DİZLERİNİZE KADAR ALÇALIN KOLLARINIZI OMUZ HİZASINDA KALDIRIN!

Bacaklarınızı hafifçe açın. Kollarınızı, elleriniz önde, omuz yüksekliği hizasına kadar kaldırın ve hemen ardından dizinize kadar alçaltın. Bu hareketi 5 kere tekrarlayın. Daha eğlenceli hale getirmek istiyorsanız avuç içleriniz size dönük şekilde tekrar edin.

KOLLARINIZI GENİŞ BİR ŞEKİLDE AÇIN VE…

Kollarınızı geniş biçimde açarak bir bacağınızı geriye atın. Diğer bacağınızdan da destek alabilmeniz için vücudunuzun ağırlığını öne bırakın. Kollarınızı mümkün olduğu kadar uzakta çapraz şekilde tutun. Suyun basıncına karşı bu şekilde dengede durmayı deneyin.Admin
mail@tatoglubilisim.com

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kadınlar nasıl orgazm olur bu mantarı koklarsanız…

Kadınlar nasıl orgazm olur? Bilim adamları her gün yeni bir şey ortaya koyuyo...

Kışın hasta olmamak için ne yapmalı dişlerinizi fırçalayın!

Kış aylarında soğuk havanın etkili olmasıyla beraber sık sık üşürtme ve grip ...

Büyük göğüsleri küçük gösteren kıyafetler

Büyük göğüslü kadınlar için kıyafet seçimi bazen çok zorlu olabilir. Yanlış t...

BU YAZIYA YORUM YAP